Ticaret Bakanlığı Brüt Ücretin 4 Katı Maaşla Personel Alımı Yapıyor

Ticaret Bakanlığı tarafından personel alım ilanı yayımlandı. İş ilanlarına baktığımızda alınacak personellerin yüksek maaşlarla işe alınacağı duyuruldu.

Ticaret Bakanlığı Brüt Ücretin 4 Katı Maaşla Personel Alımı Yapıyor

Ticaret Bakanlığı tarafından personel alım ilanı yayımlandı. İş ilanlarına baktığımızda alınacak personellerin yüksek maaşlarla işe alınacağı duyuruldu.

12 Ağustos 2022 Cuma 11:41
Ticaret Bakanlığı Brüt Ücretin 4 Katı Maaşla Personel Alımı Yapıyor

Ticaret Bakanlığı tarafından sözleşmeli bilişim personeli kadrosuna 18 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Bakanlık tarafından gerçekleştirilecek sözlü ve uygulamalı sınav başarı sırasına göre yapılacak yerleştirme ile 18 (On Sekiz ) adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır.

Alım Yapılacak Kadrolar ve Ücretleri

SİSTEM UZMANI (Tam Zamanlı- Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 2 Katı) (3 Kişi)

KIDEMLİ SİSTEM UZMANI (Tam Zamanlı-Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 3 Katı) (3 Kişi)

KIDEMLİ SİSTEM UZMANI (Tam Zamanlı- Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 4 Katı) (1 Kişi)

KIDEMLİ BİLGİ GÜVENLİĞİ UZMANI (Tam Zamanlı- Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 4 Katı) (1 Kişi)

GÜVENLİK UZMANI (Tam Zamanlı- Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 2 Katı) (1 Kişi)

KIDEMLİ AĞ UZMANI (Tam Zamanlı- Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 3 Katı) (1 Kişi)

KIDEMLİ YAZILIM VE ENTEGRASYON UZMANI (Tam Zamanlı- Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 3 Katı) (1 Kişi)

ALTYAPI VE KONFİGÜRASYON UZMANI (Tam Zamanlı- Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 3 Katı) (1 Kişi)

FRONTEND (ÖNYÜZ) YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI (Tam Zamanlı- Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 2 Katı) (1 Kişi)

YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI (Tam Zamanlı- Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 2 Katı) (1 Kişi)

MOBİL YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI (Tam Zamanlı- Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 2 Katı) (1 Kişi)

VERİ TABANI YÖNETİCİSİ (Tam zamanlı- Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 4 katı) (1 Kişi)

MSSQL VERİ TABANI UZMANI (Tam zamanlı, Aylık brüt sözleşme ücret tavanının 2 katı) (1 Kişi)

KIDEMLİ JAVA YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI (Tam Zamanlı- Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 3 Katı) (1 Kişi)

Başvuru Ortak Şartları

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

b) Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, (Bu kısımda belirtilen bölüm mezunları aylık brüt sözleşme ücret tavanının 2,3,4 katı pozisyonları için başvuru yapabilir.)

c) (b) bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, (Bu kısımda belirtilen bölüm mezunları aylık brüt sözleşme ücret tavanının 2 katı için başvuru yapabilirler.)

ç) Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az 3 (üç) yıllık, diğerleri için en az 5 (beş) yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak, (Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4’üncü maddesinin (B) bendi ile 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile özel kesimde sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınır),

d) Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi ve güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek,

e) Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

f) Hizmetin gerektirdiği nitelikler ile muhakeme, temsil, yeni teknolojileri takip etme, öğrenme ve araştırma, hızlı öğrenme ve kendini geliştirme, analitik düşünebilme, takım çalışmasına yatkın olma ve iletişim becerisi yüksek olma, yoğun ve stresli iş temposuna ayak uydurabilme ve belgelemeye (dokümantasyon) önem vererek belgeleme yeteneklerine sahip olmak.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Başvurular dijital ortamda 22.08.2022-01.09.2022 tarihleri arasında alınacaktır. Sınava katılmak isteyen adaylar, e-devlet (Ticaret Bakanlığı / Kariyer kapısı) ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden başvurularını gerçekleştirecektir. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

TİCARET BAKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

KAMU İLANLARI VE MEMUR ALIMLARINDAN ANLIK OLARAK HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK TÜM İLANLARDAN ANINDA HABERDAR OLUN!

 /  / 
Son Güncelleme: 12.08.2022 12:45
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.