Sivas Cumhuriyet Üniversitesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda , en az lise mezunu adaylar arasından kamu personeli alınacağına yer verildi. İlan detayları haberimizde.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda , en az lise mezunu adaylar arasından kamu personeli alınacağına yer verildi. İlan detayları haberimizde.

27 Haziran 2019 Perşembe 08:53
Sivas Cumhuriyet Üniversitesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi personel alıyor.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda en az lise mezunu adaylar arasından personel alımı yapılacağına yer verildi. Farklı kadrolara yapılan personel alımında başvuru detayları haberimizde.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İlana başvuru yapacak adayların aşağıdaki genel şartları taşıması gerekmektedir.

 • Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.
 • 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmak, Lisans mezunlarında KPSSP3, ön lisans mezunlarında KPSSP93 ve ortaöğretim mezunlarında KPSSP94 puanları esas alınacaktır.
 • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
 • Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamak.
 • Başvuracak adayların durumunun; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olması,
 • Başvuru bitim tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak.
 • Deneyim istenen ilanlar için deneyimin SGK (Sigorta Primi yatırılmış olması) kaydı ile belgelendirilmesi gerekmektedir.

ALIM YAPILAN KADROLAR VE BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI

  BAŞVURU ŞEKLİ

  İlana başvuru yapacak adayların 15 gün içinde başvurusunu aşağıdaki evraklarla birlikte Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı 'na şahsen yapması gerekmektedir. Posta faks yolu ile başvuru kabul edilmez.

  • Başvuru Formu (Bilgisayar ortamında doldurulup çıktı alınarak ıslak imza ile teslim edilmesi gerekmektedir.)
  • Öğrenim Belgesi
  • 2018 KPSS Sonuç Belgesi
  • Çalışma Belgesi ve Sigorta Döküm Cetveli (Deneyim aranan unvanlara başvuran adaylar için)

  KAMUBULTENİ.COM   | ANKARA

  Yorumlar
  Avatar
  Adınız
  Yorum Gönder
  Kalan Karakter:
  Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
  Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.