Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı Yüksek Maaşlarla Personel Alım İlanı Yayımladı İşte Detaylar

Bakanlık tarafından personel alım ilanı geldi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı brüt sözleşme ücretinin 4 katı kadar maaşla personel alımı yapacağını duyurdu.

Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı Yüksek Maaşlarla Personel Alım İlanı Yayımladı İşte Detaylar

Bakanlık tarafından personel alım ilanı geldi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı brüt sözleşme ücretinin 4 katı kadar maaşla personel alımı yapacağını duyurdu.

26 Temmuz 2022 Salı 15:19
Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı Yüksek Maaşlarla Personel Alım İlanı Yayımladı İşte Detaylar

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından personel alım ilanı geldi. Sözleşmeli bilişim personeli kadrosuna KPSS puanı ve yabancı dil puanıyla başvurular alınacak.

2020 veya 2021 yılında yapılan KPSS P3 puanının yüzde yetmişi (%70) (KPSS puanı olmayan adayın KPSS puanı 70 (yetmiş) olarak dikkate alınır.) ile yabancı dil puanının yüzde otuzunun (%30) toplamı esas alınarak sözleşmeli bilişim personeli kadrosuna alım yapılacak. Sıralamaya giren adaylar sözlü/uygulamalı sınava alınacak.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Adaylar başvurularını 26.07.2022 – 12.08.2022 tarihleri arasında saat 18:00’a kadar eDevlet üzerinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden giriş yaparak, eDevlet üzerinde belirtilen takvimde aktif hale gelecek olan iş başvuru ekranını kullanarak gerçekleştireceklerdir.

Alım Yapılacak Kadrolar

Java Kurumsal Mimar: 1 personel

Kıdemli .NET Yazılım Geliştirme Uzmanı: 2 personel

Full-Stack .NET Yazılım Geliştirme Uzmanı: 1 personel

Bilgi Güvenliği Uzmanı: 1 personel

Başvuru Ortak Şartları

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

b) Fakültelerin dört yıllık Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği ile Endüstri Mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt içi veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,

c) Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak, (Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanun’un 4’ üncü maddesinin (B) bendi ya da 399 sayılı KHK'ya tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile özel kesimde Sosyal Güvenlik Kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınır.)

ç) Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek,

d) "Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik"te belirtilen özlük hakları ve diğer hususları kabul etmek,

e) Askerlik çağına gelmiş erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak,

f) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir hastalığı bulunmamak,

Ücret Tablosu

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI VE İLAN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

KAMU İLANLARI VE MEMUR ALIMLARINDAN ANLIK OLARAK HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK TÜM İLANLARDAN ANINDA HABERDAR OLUN!

 /  / 
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.