Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Personel Alımı Başvurularını Kaçırmayın Yüksek Maaşlarla Kamuya Memur Alınacak

Kamu personel alımları devam ediyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından sözleşmeli pozisyonlar için kamuya 12 personel alımı yapılacak, işte detaylar…

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Personel Alımı Başvurularını Kaçırmayın Yüksek Maaşlarla Kamuya Memur Alınacak

Kamu personel alımları devam ediyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından sözleşmeli pozisyonlar için kamuya 12 personel alımı yapılacak, işte detaylar…

27 Ekim 2022 Perşembe 11:04
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Personel Alımı Başvurularını Kaçırmayın Yüksek Maaşlarla Kamuya Memur Alınacak

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 12 Sözleşmeli Personel Alıyor

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sözleşmeli personel alım ilanı duyurdu. Resmi Gazete 'de yayımlanan alım ilanına göre Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Merkez teşkilatında istihdam edilmek üzere 12 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.

Başvurular nasıl ve ne zaman yapılacak ?

Başvurular dijital ortamda 17/10/2022 - 31/10/2022 tarihleri arasında saat 23:59’a kadar alınacaktır. Sınava katılmak isteyen adaylar, e-Devlet (Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı/ Kariyer Kapısı) ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden başvurularını gerçekleştirecektir. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru genel şartlar

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları taşımak

b) Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak

c) (b) bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, (Bu kısımda belirtilen bölüm mezunları aylık brüt sözleşme ücret tavanının 2 katı için başvuru yapabilirler.)

d) Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az 3 (üç) yıl, üç katını geçmeyecekler için en az 5 (beş) yıl, ücret tavanı 4 (dört) katını geçmeyecekler için en az 8 (sekiz) yıl mesleki tecrübeye sahip bulunmak, (Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4’üncü maddesinin (B) bendi ile 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile özel kesimde sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınır)

e) Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi ve güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, e) Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Başvuru sırasında istenen belgeler

Fotoğraflı özgeçmiş belgesi

Lisans eğitimini yurtdışında tamamlanmış olanların diploma denklik belgesinin onaylı örneği

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 12 Sözleşmeli Personel alımı ilanının özel şartlar ve detaylarına ulaşmak için TIKLAYIN

KAMU İLANLARI VE MEMUR ALIMLARINDAN ANLIK OLARAK HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK TÜM İLANLARDAN ANINDA HABERDAR OLUN!

 /  / 
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.