Üniversite Hastanesine Ön Lisans ve Lisans Mezunu Sağlık Personeli Alımı Yapılacak

Gaziantep Üniversitesi, sağlık personeli kadrosuna ataması yapılmak üzere 22 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

Üniversite Hastanesine Ön Lisans ve Lisans Mezunu Sağlık Personeli Alımı Yapılacak

Gaziantep Üniversitesi, sağlık personeli kadrosuna ataması yapılmak üzere 22 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

01 Nisan 2022 Cuma 10:12
Üniversite Hastanesine Ön Lisans ve Lisans Mezunu Sağlık Personeli Alımı Yapılacak

Resmi Gazetenin bugünkü sayısında Gaziantep Üniversitesi hastanesinde istihdam edilmek üzere 22 sözleşmeli kamu personeli alımı için ilan yayımlandı. Ön lisans ve lisans mezunlarının başvuru yapabildiği bu kadrolar için KPSS puanıyla başvuru yapmak gerekiyor. KPSS için herhangi bir taban puan şartı bulunmuyor.

Başvuru Tarihi ve Şekli

1 Nisan 2022’de başlayan başvurular 15 Nisan 2022 tarihinde sona erecektir. Adaylar başvurularını bizzat üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen yapması gerekiyor. Posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir.

Alım Yapılacak Kadrolar ve Nitelikleri

Başvuru Genel Şartları

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2. Taksirli Suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak,

3. Başvuru tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak,

4. Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak,

5. 657 sayılı Kanununun 53'üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engeli bulunmamak,

Başvuru Özel Şartlar

1- Başvuracak adayların, başvurduğu nitelik kodunun karşısında yer alan aranılan niteliklerin tamamını taşıyor olması ve bunu belgelendirmeleri gerekmektedir.

2- 2020 yılı KPSS sınavına girmiş olmak. (Lisans mezunları için KPSS P3, Önlisans mezunları için ise KPSS P93) Adayların KPSS puanı ile başvurduğu nitelik kodunda aranan öğrenim şartına uygun olması gerekmektedir.

3- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kuruntundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

4- Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumun bulunmaması.

Başvuru İçin İstenen Belgeler

1) KPSS Sonuç Belgesi

2) Tecrübe istenilen pozisyonlar için meslek kodunu gösterir SGK hizmet dökümüyle birlikte resmi veya özel kuruluşlardan başvuru tarihleri içerisinde alınmış iş deneyim belgesi (Islak imzalı olarak başvuru formuna eklenecektir.)

3) Sertifika istenilen pozisyonlar için ilgili belgenin aslı veya onaylı sureti,

4) Nüfus Cüzdan Sureti, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

5) Diploma veya Mezun Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

KAMU İLANLARI VE MEMUR ALIMLARINDAN ANLIK OLARAK HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK TÜM İLANLARDAN ANINDA HABERDAR OLUN!

 /  / 
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.