Beykoz Belediyesi 4500 TL Maaşla Kadrolu Memur Alımı Yapacak

Beykoz Belediye Başkanlığı tarafından bir ilan yayımlandı ve bilgisayar işletmeni, veri hazırlama ve kontrol işletmeni, memur ile veznedar kadrolarına kadrolu kamu personeli alımı yapılacağına yer verildi.

Beykoz Belediyesi 4500 TL Maaşla Kadrolu Memur Alımı Yapacak

Beykoz Belediye Başkanlığı tarafından bir ilan yayımlandı ve bilgisayar işletmeni, veri hazırlama ve kontrol işletmeni, memur ile veznedar kadrolarına kadrolu kamu personeli alımı yapılacağına yer verildi.

05 Mart 2021 Cuma 18:22
Beykoz Belediyesi 4500 TL Maaşla Kadrolu Memur Alımı Yapacak

Beykoz Belediyesi memur alımı ilanı yayımlandı.

Beykoz Belediye Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda farklı kadrolarda istihdam etmek üzere personel alımı yapılacağına yer verildi. KPSS 65 puan şartı ile yapılan memur alımında başvuru bilgileri kamubulteni.com'da.

"Beykoz Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; "Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği" hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla memur alınacaktır" başlığı ile yayımlanan duyuruda detaylara şu şekilde yer verildi:

BAŞVURU ŞARTLARI

İlanın başvuru genel şartları şu şekilde:

a)    Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

b)    Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

c)    Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

d)    Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,

e)    İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak

f)    İlan edilen unvanlar için son olarak mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak Önlisans 2020-KPSSP93 ve Lisans 2020-KPSSP3 türünde Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

g)    Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

h)    Bilgisayar İşletmeni ve Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni kadroları için; Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak veya bitirdiği okulun ders müfredatında bilgisayarla ilgili ders aldığını belgelemek veya bilgisayara ilişkin konularda kurumlarca açılan en az 60 saatlik hizmet içi eğitimlere katılıp başarılı olduğunu gösterir belgeye sahip olmak,

KADRO DAĞILIMI VE ÖZEL ŞARTLAR

İlanın kadro dağılımı ve özel şartları şu şekilde:

BAŞVURU TARİHİ VE ŞEKLİ

İlana başvurular 05 Nisan 2021 - 09 Nisan 2021  tarigleri arasında alınacak. Başvuru formu yayımlandığında haberdar olmak için TIKLA TAKİP ET

İlan metni için TIKLAYIN

Son Güncelleme: 05.03.2021 18:32
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Merve 2021-03-05 19:43:38

Saçmalığa bakın işletme bölümü yok:) hiç şaşırtmadınız

Avatar
Yanlışın olmasin 2021-03-06 13:23:00

Siyasal bilimler diyor merve hanım işletme onun içinde.