A101 2500 TL Maaşla Personel Alımı Yapacak-İşte İş İlanı Başvuru Formu

A101 tarafından art arda ilanlar yayımlandı ve farklı kadrolarda çalıştırmak üzere personel alımı yapılacağına yer verildi. Türkiye genelinde birçok şehre yapılan personel alımında başvuru detayları haberimizde.

A101 2500 TL Maaşla Personel Alımı Yapacak-İşte İş İlanı Başvuru Formu

A101 tarafından art arda ilanlar yayımlandı ve farklı kadrolarda çalıştırmak üzere personel alımı yapılacağına yer verildi. Türkiye genelinde birçok şehre yapılan personel alımında başvuru detayları haberimizde.

25 Aralık 2019 Çarşamba 10:55
A101 2500 TL Maaşla Personel Alımı Yapacak-İşte İş İlanı Başvuru Formu

A101 marketlere çok sayıda personel alımı.

Türkiye perakende mağazacılık sektörünün öncü kuruluşlarından olan A101 marketler , Türkiye genelinde bulunan binlerce şubesinde çalıştırmak üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Farklı şehirlerde , farklı kadrolarda istihdam etmek üzere yapılan personel alımında başvuru genel şartları ile detayları haberimizde.

Kuruluşundan bu yana bir amaca odaklandıklarını ifade eden A101 marketler, çalışma politikaları hakkında "En uygun fiyata kaliteli ürünleri müşterilerimize ulaştırmak. Bu iddiamıza sahip çıkmak için her gün yeni mağazalar açıyor, ülkenin en ücra noktalarına, vatandaşlarımızın hak ettiği hizmeti ulaştırmaya çalışıyoruz.

Bu amaç için; Türkiye’nin 81 ilinde, 914 ilçesinde, 6850 mahallesinde, günde yaklaşık 3,5 milyon kez mağazalarımızı ziyaret eden müşterilerimize; ucuz, kaliteli ve yenilikçi hizmetleri sunmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

ALIM YAPILAN KADROLAR

A101 tarafından yayımlanan duyurulara baktığımızda kasiyer, reyon görevlisi, gıda personeli, depo personeli, meyve sebze reyonu görevlisi, satış elemanıi şoför, araç bakımcısı, mali işler personeli, bilişim personeli, satın alma personeli kadrolarına personel alımı yapıldığı görüldü. 

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

A101 tarafından yayımlanan personel alımlarına başvuru yapacak adayların aşağıdaki başvuru genel şartlarını taşıması gerekmektedir:

- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

- Alınacağı görevi yapmaya engel sağlık sorunu olmaması,

- Diksiyonu düzgün olması,

- İkili ilişkilerde başarılı olmak,

- Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmak,

- Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedef haline getirecek,

- - Sürekli çalışabilecek.

- Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan

- İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın olan

- Müşterilere karşı güler yüzlü davranabilecek.

BAŞVURU ŞEKLİ

A101 personel alımı başvuruları , internet üzerindne alınmaktadır. A101 'de çalışmak isteyen adayların internet üzerindne iş başvuru formunu doldurması ve başvurusunu yapması gerekmektedir.

https://www.a101.com.tr/kariyer

Yukarıdaki linki kopyalayın ve yeni sekmede açın. Açılan sayfada A101 kariyer üzerinden başvuru formunu eksiksiz doldurarak müracaatınızı yapın.

KAMU VE ÖZEL SEKTÖR İLANLARI İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN.

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Hasan 2019-12-25 11:54:42

Eski bir çalışan olarak müracaat edeceklere iyi düşünün derim. Daha önce çalışmışlarla iyi bir konuşun öyle başvuru yapın çalışan kıymeti yok bunlarda

Avatar
Çagla 2019-12-25 12:14:26

Ben 15 gün dayanabildim part time alıp full çalıştırdılar. Ellerinden gelse kanınızı sömürürler. Ruhsal enerjinizi sömürüyorlar o ayrı.

Avatar
aa 2019-12-25 18:14:14

a101 harca harca personel bitmez

Avatar
Demir 2019-12-25 19:03:35

Kesinlikle tavsiye etmiyorum onlar için senin sağlığının ve gücünün hiç önemi yok gece gündüz çalışsan hiçbir şekilde memnun olmazlar ve mesai ücreti asla verilmiyor resmi günlerde veriliyor o da tam gün çalışman lazım a101 kadar iğrenç bir sektör yok. Eski mağaza sorumlu yardımcısı olarak söylüyorum

Avatar
Z. K 2019-12-28 01:08:43

A101 kadar rezil firma yok aklı olan çalışmaz bs ve mağaza sorumlusu çal cal bitiremiyor magazayı insan değeri yok kağıt topla ekmeğini kazan ordan iyidir kimse memnun olmaz maaştan kesilir ne olduğunu anlamazsın sorgulayınca da kafaya takar nasıl atarım bunu diye bulamayınca magaza sorumlusu ürünü elden ver der sora seni hırsız ilan eder öyle işten çıkarır tehtit eder para alır gider onuda yer bu kadar Nalet firma işte yer sil kapı sil oraya gitme onlar yapar sana kalır hırsızlık diz boyu orda helal paranda harama gider orda çalışılmaz.

Avatar
Ozge 2020-01-18 22:02:27

Evet igrenc bi calisma siatemi A.101 de full 20 gün çalıştım günleri biliyorum kimseye hakkkmi yedirmedim 1 haftada tatil yaptim. Kasamdan para alanımı farketmedim inkar edenimi gormedim ama susmadim cazgır biri degilimdir ama bole bi yerde ole olmak lazım.. Bana iş çok onlara işçi coktu başka iş bulunca yüz üstü bıraktım en ihtiyaçları oldugu vakitte hakettiler nolur çıkma dediler aldığım paranın hakkkni veriyrdum cnkuu neyseki bitti gtti