Otobüse Maskesiz Kişileri Almadı! 65 Yaşındaki Şoförü Feci Şekilde Dövdüler

Mersin'de maskesiz kişileri otobüse almak istemeyen 65 yaşındaki şoför feci şekilde darbedildi. Talihsiz adamın kafasına 6 dikiş atıldı. 

Otobüse Maskesiz Kişileri Almadı! 65 Yaşındaki Şoförü Feci Şekilde Dövdüler

Mersin'de maskesiz kişileri otobüse almak istemeyen 65 yaşındaki şoför feci şekilde darbedildi. Talihsiz adamın kafasına 6 dikiş atıldı. 

07 Temmuz 2020 Salı 12:10
Otobüse Maskesiz Kişileri Almadı! 65 Yaşındaki Şoförü Feci Şekilde Dövdüler

Mersin'in Tarsus ilçesinde, belediye otobüsüne binmelerine maskesiz oldukları için izin vermeyen sürücüyü döven şahıslar emniyetteki ifadelerinin ardından salıverildi. Aldığı darbelerle başının 2 ayrı yerine 8 dikiş atılan ve 6 gün iş göremezlik raporu verilen otobüs şoförü ise, maskesiz alamayacağını söylediklerinde aracının kapısına vurduklarını daha sonra içeri girip darbedildiğini, polis ve ambulans geldiğini, devletin uygulamaya koyduğu kurallara uymalarını söylediği için dövüldüğünü söyledi. 

Mehmet Teneke isimli vatandaş, "Onları maskesiz alamayacağımı söyleyince küfrederek aracın kapısına vurdular. Daha sonra otobüsün içine dalıp beni darbetti biri. Polis ve ambulans geldi. Devletin uygulamaya koyduğu kurallara uymak için maskesiz alamayacağımı söyledim, bu şekilde izah ettim ama dinlemeyerek, geldiler beni darbettiler" ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Musa 2020-07-07 13:22:40

Anlamadığım bu adamlar böyle yapiyor niye geri bırakılıyor

Avatar
Mertcan 2020-07-07 14:04:59

Ben avukatım tutuksuz yargılanıyor salıvermeleri cezasız kaldıgı anlamına gelmez

Avatar
Metin 2020-07-07 14:10:26

Al benden de o kadar kardeşim adam darp edilmiş hiç bişey yok ne yapsınlar herkes kendi adaletinimi sağlayacak sözde

Avatar
Ramazan Bilgin 2020-07-07 14:11:55

Parti'nin adı Akp. Anlamı adaletle kalkınma partisi. Hani nerde adalet. Vay yavrum vay.
Bende ak partiliyim ama verdiğimiz oylara çok yazık.

Avatar
Melike can 2020-07-07 14:12:45

Niye bırakıldılar anlamadım.şöfor madem maskesiz alsın herkesi.adam HAYBEYE dayakmı yedi şimdi.Kadir şekerci haksız yere yatar,kurala uyan şoför dayak yer dayak atanlar bırakılır vs. Ne saçma birşey .almıyor kafam şuan.Caydırıcı bir ceza uygulansa bak ozaman

Avatar
Türkiyenin adaletini kim sağlıyacak 2020-07-07 14:14:03

Doğru dürüst adalet iyi niyet li insanları savcı hakim yapmak çoook önemlidir mersin 'in zaten adı çıkmış bu olaylar bitmeli artık SAYGI

Avatar
Sabri 2020-07-07 14:19:28

Millet kafayı yemiş

Avatar
Kanunsuz josey wales 2020-07-07 14:22:47

Kanunsuz olduğu bir ülkedeyiz. Adamları salıvermek ne demek