Ankara Adliyesi Sözleşmeli Personel Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı (İKM, Şoför, Aşçı ...)

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı mülakat sonuçları açıklanmaya devam ediyor. Ankara Adliyesi İKM mülakat sonuçları açıklandı.

Ankara Adliyesi Sözleşmeli Personel Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı (İKM, Şoför, Aşçı ...)

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı mülakat sonuçları açıklanmaya devam ediyor. Ankara Adliyesi İKM mülakat sonuçları açıklandı.

23 Kasım 2018 Cuma 20:19
Ankara Adliyesi Sözleşmeli Personel Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı (İKM, Şoför, Aşçı ...)

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün 18/05/2018 tarihli ilanı ile gereğince; Ankara Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığımıza verilen sınav izni ile 277 Ankara Erkek İnfaz ve Koruma Memuru, 14 Ankara Batı Erkek İnfaz ve Koruma Memuru, 73 Ankara Kadın İnfaz ve Koruma Memuru, 1 Süt İşleme Teknisyeni, 4 Şoför, 8 Diğer Sağlık Personeli, 2 Aşçı Destek Personeli, 1 Matbaa Teknisyeni, 2 Elektronik Teknisyeni, 1 Makina Teknisyeni, 5 Sıhhi Tesisat Teknisyeni, 1 Veteriner Sağlık Teknisyeni, 1 Mobilya Tasarım Teknisyeni için Başkanlığımıza kadro izni verilmiştir.

10/09/2018 tarihinde başlayan sözlü sınavlar neticesinde Başkanlığımızca oluşturulan nihai başarı listeleri sonuçları yayınlanmıştır.

 • Nihai Başarı Listesine göre başarılı olan adaylardan;
 • 1-Öğrenim durumunu gösteren belgenin onaylı örneği (Başvuru sürecinde e-devlet sisteminden öğrenim durumu çıktısı alarak başvurusunu tamamlayan adayların mezuniyet belgesinin aslı veya noter tasdikli suretini Başkanlığımıza sunması gerekmektedir. Aslı gösterilmek suretiyle komisyonlarca tasdik edilmiş belge sureti kabul edilir.)
 • 2-Erkek adayların askerlik durumlarını gösterir belgenin aslı veya onaylı örneği ( belgede askerliğin başlangıç ve terhis tarihlerinin açıkça belirtilmesi gerekmektedir. ) Askerlikten muaf adayların muafiyetlerine ilişkin bilgi ve belgelerin mutlaka askerlik durum belgesi ekine iliştirilerek ( örneğin sağlık nedeniyle askerlikten muaf tutulmuş adaya ait muaf tutulma nedenini gösteren sağlık raporunda getirilmesi gerekmektedir. )
 • 3-Başka kurum veya kuruluşa karşı mecburi hizmetle yükümlü bulunmadığına dair bildirim,
 • 4-Son 3 ay içinde çekilmiş 2 adet biometrik vesikalık fotoğraf, ( Fotoğrafların Devlet Memurları Kılık ve Kıyafet Yönetmeliğine uygun olması gerekmektedir ) (6*9 Ebatlarında)
 • 5-Mal bildirim formu
 • 6-2016 KPSS sonuç belgesinin bilgisayar çıktısı,
 • 7-Şoför adaylarının sürücü belgelerinin onaylı örneği (Komisyonlarca onaylanacaktır )
 • 8-Adaylar içinde kamu kurumunda görev yapan varsa görev yaptığı kurumu gösterir belge
 • 9-Eş beyanı
 • 10- Teknisyenlik kadroları ile Aşçılığa başvuranların mesleki durumlarına ilişkin diploma ve sertifikalarının onaylı sureti ( Aslının getirilmesi ile tarafımızca onaylanması veya aslının suretinin noterlerce tasdik ettirilmesi gerekmektedir)
 • 11- Adlî ve arşiv sicil kaydı ( Evlilik ve boşanma durumunda, evlilik ve kızlık soyadlarında, ad ve soyadı değişikliği durumunda eski ve yeni ad ve soyadlarında ayrı ayrı gösterir şekilde adli sicil kaydı)
 • 12- Adalet Bakanlığı Memur Sınav ve Atama Nakil Yönetmeliğinin Özel Şartlar başlıklı 6‘ncı maddesi hükmünde yer alan “görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel özürlü olmadığını, şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, çehrede sabit eser, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmadığına,“ ibarelerini taşıyan Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü Devlet hastanelerinden alınacak SAĞLIK KURULU RAPORU, Sağlık kurulu raporunda yukarıda altı çizili ibarelerin yer alması gerekmektedir. Bu ibarelerin yer almadığı raporlar kabul edilmeyecektir.

*Atanmaya hak kazanan adayların ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gün içerisinde yukarıda belirtilen evrakları elden bizzat teslim etmesi ya da bulunduğu ilin Komisyon Başkanlığı aracı kılınmak suretiyle APS ile Başkanlığımıza göndermeleri gerekmektedir.

BU İLAN TEBLİĞ NİTELİĞİNDE OLUP, ADAYLARA AYRICA TEBLİGAT YAPILMAYACAKTIR.

Ankara Adliyesi Aşçı Alımı Sonuç Sorgulama...

Ankara Batı Adliyesi Erkek İKM Alımı Sonuç Sorgulama...

Ankara Batı Adliyesi Şoför Alımı Sonuç Sorgulama...

Ankara Adliyesi Bayan İKM Alımı Sonuç Sorgulama...

Ankara Adliyesi Elektronik Teknisyenliği Alımı Sonuç Sorgulama...

Ankara Adliyesi Erkek İKM Alımı Sonuç Sorgulama...

Ankara Adliyesi Makine Teknisyenliği Alımı Sonuç Sorgulama...

Ankara Adliyesi Matbaa Teknisyenliği Alımı Sonuç Sorgulama...

Ankara Adliyesi Mobilya Teknisyenliği Alımı Sonuç Sorgulama...

Ankara Adliyesi Sıhhı Tesisat Teknisyenliği Alımı Sonuç Sorgulama...

Ankara Adliyesi Sağlık Memuru Alımı Sonuç Sorgulama...

Ankara Adliyesi Süt İşleme Teknisyenliği Alımı Sonuç Sorgulama...

Ankara Adliyesi Şoför Alımı Sonuç Sorgulama...

Ankara Adliyesi Veteriner ve Hayvan Sağlığı Teknisyenliği Alımı Sonuç Sorgulama...

Son Güncelleme: 23.11.2018 20:21
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.