İki Belediye 50 KPSS Şartı ile Kamu Personeli Alımı Yapıyor (Zabıta-Memur-Tekniker-VHKİ-Bilgisayar İşletmeni)

İki belediye başkanlığı tarafından yayımlanan duyurularda 50 KPSS şartı ile kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Zabıta memuru, memur, tekniker, Bilgisayar İşletmeni, VHKİ kadrolarına yapılan personel alımının başvuru bilgileri haberimizde.

İki Belediye 50 KPSS Şartı ile Kamu Personeli Alımı Yapıyor (Zabıta-Memur-Tekniker-VHKİ-Bilgisayar İşletmeni)

İki belediye başkanlığı tarafından yayımlanan duyurularda 50 KPSS şartı ile kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Zabıta memuru, memur, tekniker, Bilgisayar İşletmeni, VHKİ kadrolarına yapılan personel alımının başvuru bilgileri haberimizde.

24 Temmuz 2020 Cuma 14:07
İki Belediye 50 KPSS Şartı ile Kamu Personeli Alımı Yapıyor (Zabıta-Memur-Tekniker-VHKİ-Bilgisayar İşletmeni)

Bekilli ve Akıncılar Belediyesi memur alımı sona eriyor.

İki ilçe belediye başkanlığı bünyesine 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; “Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre  memur , personel alımı yapılıyor. KPSS puanı ile yapılacak kamu personeli alımında başvuru bilgileri kamubulteni.com 'da.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

Bekilli ile Akıncılar Belediye Başkanlığı bünyesine yapılacak kamu personeli alımında başvuru genel şartları şu şekilde;

- Türk vatandaşı olmak,

- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

- Türk Ceza Kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçm olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya dana fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak, d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,

- İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak

- Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak, c) Veri hazırlama ve kontrol işletmeni ile bilgisayar işletmeni kadroları için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek,

- Zabıta memuru kadrolarına başvuracaklar için; 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (±) 10 kg’dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.

- Zabıta Memuru kadrolarına başvuru yapacaklar için sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

ÖZEL ŞARTLAR ve BAŞVURU

Bekilli Belediye Başkanlığı kamu personeli alımında özel şatlar ve kadro dağılımı şu şekilde;

İlana başvuru yapacak adaylar ,aşağıdaki evraklarla müracaatını yapacak.

- Başvuru formu

- Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi,

- Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi, (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

- Yabancı okul mezunları için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir)

- KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı,

- Erkek adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

- Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

- 2 adet biyometrik fotoğraf, (1 adedi forma yapıştırılacak)

- Veri hazırlama ve kontrol işletmeni ile bilgisayar işletmeni kadroları için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğüne dair transkript belgesi aslı veya noter onaylı örneği. (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

Zabıta alımı dışındaki diğer ilanlar için başvuru evrakları şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile ya da elektronik olarak Bekilli Belediye Başkanlığı Bekilli/DENİZLİ adresine gönderilebilecektir. (Geciken postalardan Belediyemiz sorumlu olmayacaktır.) Eksik belgesi olanların başvuruları otomatik olarak reddedilecektir.

Bekilli Belediyesi memur alımı son başvuru: 28 Temmuz 2020.

AKINCILAR BELEDİYESİ

• Başvuru formu

• Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi,

• Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.) • Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya Noter onaylı sureti (Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.)

• KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM’nin sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı,

• Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

• Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

• 2 Adet Fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak)

• Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı sureti (Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.)

• Memur kadrosu için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğüne dair transkript belgesi aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

Başvurular Akıncılar İlçesi, Fikret Tekin Cad. No: 2 adresindeki Akıncılar Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne adresine yapılacak. Zabıta kadrosu için şahsen, memur kadrosu için posta yolu ile başvuru yapılır.

Son başvuru: 27 Temmuz 2020.

KAMU İLANLARINDAN BİLDİRİMLE HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİREBİLİRSİNİZ.

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Sevinç 2020-07-24 14:44:21

2019 kpss ye girenlerin başvurma hakkı var mı