Samsun Üniversitesi Mülakatsız Destek ve Büro Personeli Alımı Yapıyor: 3500 TL Maaş

Samsun Üniversitesi bünyesine, büro personeli ve destek personeli kadrolarında istihdam etmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı. KPSS puan sınırı olmadan yapılacak personel alımında başvuru bilgileri kamubulteni.com'da.

Samsun Üniversitesi Mülakatsız Destek ve Büro Personeli Alımı Yapıyor: 3500 TL Maaş

Samsun Üniversitesi bünyesine, büro personeli ve destek personeli kadrolarında istihdam etmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı. KPSS puan sınırı olmadan yapılacak personel alımında başvuru bilgileri kamubulteni.com'da.

20 Kasım 2020 Cuma 08:18
Samsun Üniversitesi Mülakatsız Destek ve Büro Personeli Alımı Yapıyor: 3500 TL Maaş

Samsun Üniversitesi destek ve büro personeli alıyor.

Samsun Üniversitesi tarafından bugün bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda 5 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağına yer verildi. Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan "Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslara" göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere büro personeli ve destek personeli kadrolarında istihdam etmek üzere yapılacak sözleşmeli kamu personeli alımında başvuru bilgileri yazımızda.

KİMLER İLANA BAŞVURABİLİR?

İlana müracaat edecek adaylarda aranan başvuru şartları şu şekilde:

- 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

- 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile çalışmaya ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile engeli bulunmamak.

- Erkek adayların askerlikle ilişkisi bulunmaması (askerliğini yapmış veya tecil ettirmiş olmak).

- Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak.

- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

- Daha önceden herhangi bir kurumda çalışırken iş akdi fesih edilenlerle, Kurumumuzda çalışırken kendi isteği ile görevinden istifa edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU

İlana başvurular , aşağıdaki evraklarla birlikte Samsun Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yolu ile yapılacak. Başvurular bugün başladı ve 15 gün devam edecek.

1. Başvuru Formu

2. Bir adet fotoğraf (Başvuru formuna yapıştırılacaktır.)

3. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (E-devlet üzerinden alınan nüfus kayıt örneği de kabul edilecektir.)

4. Öğrenim Belgesi (Başvuruda bulunacak olan adaylar E-devlet üzerinden alınan karekodlu belgeler ile başvuru yapılabilecektir. Yabancı yükseköğretim kurumu mezunlarının diplomalarının Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca denkliğini gösteren belgesinin başvuruda ibraz etmesi gerekmektedir.)

5. KPSS Sınav Sonuç Belgesi (Kontrol numaralı) - Önlisans mezunları için 2018 KPSSP93 puanı (İlanın Resmi Gazete’de yayımlanmasının akabinde 2020 KPSS önlisans sınav sonuçlarının açıklanması halinde; adaylar 2020 (KPSSP93) puanı ile de başvuruda bulunabilecektir.) - Lisans mezunları için 2020 KPSSP3 puanı

6. Adli Sicil Durum Belgesi (Aslı veya E-devlet üzerinden temin edilen kontrol edilebilir şekilde oluşturulmuş olmalıdır.)

7. Sertifika (Başvurulan unvanda isteniyor ise aslı veya onaylı örneği) 8. Onaylı Hizmet/Tecrübe Belgesi; hizmetin yerine getirildiği kamu kurum ve kuruluşu/şirket hizmet belgesi veya onaylı bir yazıyla belgelendirilmelidir. Bu belge ile birlikte çalışılan sürelere ait SGK/Sigorta Hizmet Dökümünün ibraz edilmesi de zorunludur

İlan metni için TIKLAYIN.PDF

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
neslihan 2020-11-20 14:33:50

deneyım ıstemenız de benı yıprattı anamızın karnındamı ogrencez deneyımı ıse aldınızda bız deneyimsiz olduk yeter ya yeter