Sayın BAŞKANIM

Ben garip babanın elleri nasır tutmuş annenin altı çocuklu ailenin üçüncü çocuğu ve Öz ANADOLU evladıyım.İmam Hatip Lisesi mezunuyum.Lisede katsayı mağduriyeti yaşadım.Katsayı mağduriyetinin giderilmesini senelerce bekledim.Fırsat Eşitliği ile hayata döndüm derken 10 yıllarca FETÖ / PDY TERÖR ÖRGÜTÜ tarafından sınavlarda soruları çaldılar,mülakatlarda kendi adamlarını aldılar.Bizleri sinsice elediler,bizleri sınav sınav yarış atı gibi oyaladılar,senelerimizi çaldılar.15 Temmuz'dan sonra şimdi TAM ZAMANI derken bu sefer KPSS A KADRO KADROLARI için 35 YAŞ ŞARTI ENGELİNE TAKILDIK.Ben ülkeme aşığım hizmet etmek istiyorum.Tek suçumuz ülkemizi çok sevmek.Lütfen rıca ediyorum ne olur bu yaş şartı esnetilsin.Geceleri uyuyamıyorum çünkü benim derdim ülkeme,milletime,vatanıma hizmet etmek kalıcı eserler bırakmak ardımda.Bu konuda ne olur yardımcı olunuz.

SAYIN BAŞKANIM

İktidara geldiğiniz günden bu güne kadar birçok alanda düzenleme yaparak müreffeh bir toplum yapısının temelini oluşturdunuz. Yapmış olduğunuz çalışmalar ve yenilikler ile ülkemizi daha da ileri seviyelere taşımış, refah seviyesini artırarak yaşam kalitesini üst seviyelere çıkardınız. Gerek sağlık ve finans gerekse ulaştırma ve ekonomik alan ile hatırlayamadığımız pek çok alanda ülkemiz yeniliklere adım atmış vizyonu genişleyen misyonu artan yeni bir Türkiye inşa ettiniz.

Özellikle eğitime ayırdığınız pay ile gençliğe her geçen gün desteğiniz artmış ve her alanda çıkan engelleri bertaraf ettiniz.

Ancak öyle bir engel vaki eğitimde veyahut sınavlarda başarı göstermekte bu engeli bir türlü aşamıyoruz. Nedir bu engel?

Kamuya alımda uygulanan 35 yaş uygulaması...

Her ne kadar sınavlarda yüksek puan alsak ta bizler bu uygulama hasebiyle toplumda ve ailelerimizin gözünde güruh bir kişiliğe bürünüyoruz

Yıllarca soruların çalınması sınavlarda usulsüzlüklerin olması kamuya alımda belli bir standart takvimin olmaması gelmeyen ilanlar, açıklanmayan mülakat sonuçları ve uzayan arşiv ve güvenlik soruşturmaları nedeniyle kimimiz yaş kriterine takıldık kimimiz ise bu uygulamadan dolayı mağduriyet yaşamak üzereyiz.

Bizler ülkemizi çok seviyoruz, bir an önce hizmet etmek için can atıyoruz. Emin olun yaş şartı engeline takılmak uykularımızı kaçırıyor. Şunu çok iyi buluyoruz ki sizler ülkemiz için dertlisiniz. Aynı hisleri bizlerde iliklerimize kadar yaşıyoruz. Gelin görün ki heyhat bu prangalar bizi engelliyor ve durduruyor.

Bizler de milletimize vatanımıza hizmet etmek için sorumluluk almak istiyoruz. Sizler gibi dertli olmasak bu gaye ne diye ?.

Bu uygulama ile 35 yaşını geçenlerin zihinsel faaliyetlere dayalı memurluk, uzmanlık, hakimlik, kaymakamlık mesleklerini yapamaz gibi bir algı oluşturuyor.Eyüp Sultan Hazretleri 90 yaşında İstanbul surlarına dayandı bu uğurda şehit oldu.Değerli BAŞKANIM ülkemiz ve gençliğimiz adına ortaya çıkan engellere engel olacağınız hususunda inancımız tam olup uygulanan 35 yaşın esnetilmesi kaldırılmasına destek vereceğinizi düşünüyoruz

Bizim bu vatandan başka vatanımız yok Sayın BAŞKANIM

Sayın BAŞKANIM, Avrupa ülkelerinde hakim savcı kaymakam ve kamuya alımda alt yas uygulamasının olmaması ve ülkemizde öğretmen atamalarında yaş uygulamasının olmaması ve yukarda bahsedilen sebeplerden ötürü KPSS A grubu kariyer hakim kaymakamlık denetmen Yrd. sınavları ile PTT ve gümrük alımlarında uygulanan 35 yaş uygulamasının gelişen değişen yeni Türkiye’nin günümüz şartlarına göre yeniden uyarlanıp güncellenmesi kaldırılması ve yahut en azından avukatlar için hakimlik sınavındaki gibi 45’e çekilmesi hususunu bilgilerinize sunarım.

Ayrıca Devletimizin mağduriyetimi giderip KPSS A kariyer ile hakimlik,kaymakamlık sınavlarına katılımımızı sağlayacağı, 35 yaş uygulamasını esneteceği/kaldıracağı inancını taşıyor ve sizlerden ivedikle müjde bekliyoruz sn. Başkanım

''Size güvenimiz tam

Doğmak üzere tan

10 yıllarca fetö sınav/mülakatlarda mağdur etti

Yaş şartı engelini kaldırır mısınız

Sayın Recep Tayyip Erdoğan ''

Saygılarımla…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.